HOME
MANAGEMENT
DIRECTORS
BACKSTAGE
COVERS
ABOUT US
NEWS
CONTACT US
HOME
MANAGEMENT
DIRECTORS
BACKSTAGE
COVERS
ABOUT US
NEWS
CONTACT US
ABOUT US

ÖNEM GÜNAL ALTUNBAŞ
 

Almanya’da doğan Önem Günal, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi bölümünden mezun oldu. 1998-2001 yılları arasında Popsi, Biba, Harper’s Bazaar gibi lifestyle kadın dergilerinde editörlük yapan Günal, bu dönemde birçok ünlü isimle röportajlar yaptı ve konular hazırladı. Daha sonra kariyerine N1 Danışmalık ve Organizasyon şirketinde basın danışmanı olarak devam etti. 2004 yılında ayrılarak kendi şirketi Günal Film Yapım ve Menajerlik şirketini kurdu. Yeteneklerini keşfettiği birçok ismi oyunculuk sektörüne kazandıran Önem Günal, menajerlik ve basın danışmanlığı yapıyor. Aynı zamanda Türkiye’de ses getiren yapımların basın danışmanlığını üstlenen Günal, cast direktörlüğü hizmeti de veriyor.

 

ASLI KARTER - Menajer

İstanbul Üniversitesi Radyo-TV Sinema Bölümü'nde okuyan Aslı Karter, kariyerine 2001 yılında Kanal D haber servisinde asistan olarak başlamıştır. 2003 yılında Kurtlar Vadisi dizisine reji asistanı olarak geçiş yapmış, sonrasında Haziran Gecesi, Hırsız Polis gibi projelerde görev almıştır. 2010 yılında Renda Güner Ajans’da cast direktörlüğü yapmıştır. 2011 yılından itibaren Önem Günal Agency’de oyuncu menajerliği yapmaktadır.

 

GAMZE OKUTUCU - Menajer

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra İspanya'da öğrenim hayatına devam etti. Film festivallerinde sponsorluk ve etkinlik organizasyonu alanlarında çalıştı. Ardından freelance sanatçı menajerliği ve etkinlik organizasyonları yaptı. 2017 yılından itibaren Önem Günal Menajerlik ajansı bünyesinde Reklam ve Basın Danışmanlığı yanı sıra oyuncu menajerliği yapıyor.

 

ONURCAN BOZKURT - Menajer

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra Paris'te öğrenimine devam etti. Kanal D ve FOX Yeni Yayın Tanıtım Reklam Filmleri'nde Konuk Koordinatör Asistanlığı yaptı. 2018 yılından itibaren Önem Günal Menajerlik Ajansı'nda Reklam ve Basın Danışmanı olarak çalışmaktadır.

 

ASLI KAHRAMAN- Proje, Reklam ve Basın Danışmanı

Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyat Bölümü'nden mezun olduktan sonra ajans ve kurumsal şirketlerde Dijital Pazarlama ve İletişim departmanlarında çalıştı. 2019 yılından itibaren Önem Günal Menajerlik Ajansı'nda Reklam, Proje ve Basın Danışmanı olarak çalışmaktadır.