FACEBOOK TWITTER INSTAGRAM IMDB

info@onemgunal.com

HOME MANAGEMENT CASTING DIRECTORS COVERS BACKSTAGE ABOUT US NEWS CONTACT US
NEWS

NEWS

BURAK CAN "İÇİMDEKİ FIRTINA" İLE HER CUMARTESİ STAR TV'DE

Oyuncumuz Burak Can, yapımını Aslan Film'in, yapımcılığını Uğur ve Selman Kızılaslan'ın üstlendiği, senaryosunu İpek Kadılar'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın yaptığı "İçimdeki Fırtına" dizisi ile her cumartesi Star ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

CAN SİPAHİ PAYİTAHT DİZİSİNDE

Oyuncumuz Can Sipahi'nin n Osmanlı padişahı rol aldığı Abdülhamit'in hayatını konu alan "Payitaht" dizisi her cuma TRT1'de..

DİDEM iNSELEL DAYAN YÜREĞİM DİZİSİ KADROSUNA DAHİL OLDU

Oyuncumuz Didem İnselel'in rol adığı, yapımcılığını Endemol Shine Türkiye üstlendiği,   Dayan Yüreğim dizisi  her cuma 20:00' da FOX Tv'de.

SERDAR ORÇİN "EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ" DİZİSİNE DAHİL OLDU

Oyuncumuz Serdar Orçin, Pana Yapım imzalı "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisi kadrosuna dahil oldu. "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" her salı ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

HAKAN MERİÇLİLER'İN YENİ TİYATRO OYUNU "BİNDE BİR GECE DİYALOGLARI"

Oyuncumuz Hakan Meriçliler Birol Güven'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Galip Erdal'ın üstlendiği  “Binde Bir Gece Diyalogları” isimli tiyatro oyunu ile  izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. “Binde Bir Gece Diyalogları” 14 Ocak'ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde premier yapacak.

CAN SİPAHİ "KÖTÜ ÇOCUK" FİLMİNİN VİZYONU İÇİN GÜN SAYIYOR

Oyuncumuz Can Sipahi, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği ve Büşra Küçük'ün yazdığı internet üzerinden 100 milyondan fazla okunan seri Kötü Çocuk'un beyazperde uyarlaması olan filmde "Semih" karakterini canlandırıyor. Kötü Çocuk filmi 20 Ocak'ta vizyonda. 

ONUR BULDU "MC DONALD'S" REKLAMINDA...

Oyuncumuz Onur Buldu, McDonald's Mangalburger reklamıyla ekranlarda..

ŞENAY GÜRLER'İN YENİ TİYATRO OYUNU "NEREYE GİTTİ BÜTÜN ÇİÇEKLER"

Oyuncumuz Şenay Gürler, Eve Ensler'in "Neccesary Targets" adlı oyunundan serbest uyarlama olan yönetmenliğini Tuğrul Tülek'in üstlendiği "Nereye Gitti Bütün Çiçekler" adlı tiyatro oyunuyla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

UĞUR BİLGİN "KOLONYA CUMHURİYETİ" SİNEMA FİLMİ VİZYONU İÇİN GÜN SAYIYOR

Oyuncumuz Uğur Bilgin, BKM'nin yapımcılığını üstlendiği "Kolonya Cumhuriyeti" sinema filminde rol aldı. Çekimleri Muğla Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz gibi tatil beldelerinde yapılan film Nisan ayında vizyona girecek. 

NESLİHAN ATAGÜL DOĞULU PANTENE'İN YENİ MARKA ELÇİSİ OLDU

Oyunculuğu kadar sağlıklı ve uzun saçlarıyla da dikkat çeken oyuncumuz Neslihan Atagül Doğulu, Pantene marka elçisi oldu. Pantene ailesine katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu, saçlarındaki değişimin kendisini de oldukça heyecanlandırdığını belirten Neslihan Atagül Doğulu, "Bir kadının güzelliğinin, onun enerjisi ve saçlarına bağlı olduğuna son derece inanıyorum." dedi.  

BENSU SORAL MAX FACTOR'ÜN YENİ MARKA ELÇİSİ OLDU

Oyunculuğu kadar güzelliğiyle de adından sıkça söz ettiren oyuncumuz Bensu Soral, Max Factor'ün marka elçisi oldu.  Bu birliktelikten dolayı çok heyecanlı olan Bensu Soral “100 Yıllık bir ihtişamın marka elçisi olmak benim için çok büyük bir gurur.  Makyaj yapmak her kadına kendini iyi hissettirir. Güçlü ve kendine güvenen kadını temsil eden Max Factor ailesi ile birlikte olduğum için çok mutluyum” dedi.  

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE "KARA SEVDA" İLE HER ÇARŞAMBA STAR TV'DE

Oyuncumuz Hazal Filiz Küçükköse, Ay Yapım'ın başarılı dizisi Kara Sevda'da Zeynep karakterini canlandırmaya devam ediyor. Kara Sevda, her Çarşamba saat 20:00'de Star TV'de.

GÖKÇE AKYILDIZ "KIRGIN ÇİÇEKLER" DİZİNDE

Oyuncumuz Gökçe Akyıldız, "Kırgın Çiçekler" dizisinde yetimhanede büyümüş sert ve delikanlı ama aynı zamanda içten içe duygusal bir karakter olan Songül'ü canlandırıyor. Kırgın Çiçekler her Pazartesi saat 20:00'de ATV'de.  

ŞAHİN IRMAK "DELİ DUMRUL" TV FİLMİNDE DUMRUL KARAKTERİNİ CANLANDIRDI

Oyuncumuz Şahin Irmak; başrolünde oynadığı, yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı, yapımcılığını AC Film’in üstlendiği komedi filmi ‘Yok Artık 2’ ile beyaz perdede seyircisiyle buluştu. Şahin Irmak şimdi de; çekimlerini tamamladığı yapımcılığını BKM yapımın üstlendiği, Burak Aksak’ın yönettiği tv filmi ‘Deli Dumrul’ ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

MÜGE BOZ "SEVDA KUŞUN KANADINDA" DİZİSİNDE

Oyuncumuz Müge Boz, TRT1'de bir kuşak hikayesini konu alan dizi Sevda Kuşun Kanadında'da Işık Karakterine can vermeye devam ediyor. 

BENSU SORAL "İÇERDE" DİZİSİNDE

Oyuncumuz Bensu Soral, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu'nun kaleme aldığı Ay Yapım'ın başarılı dizisi İçerde'de Çetin Tekindor'un kızı Melek karakterini canlandırıyor. "İçerde" her Pazartesi saat 20:00'de Show TV'de. 

URAZ KAYGILAROĞLU’NDAN 2 FİLM BİRDEN

Oyuncumuz Uraz Kaygılaroğlu, başrolünde oynadığı, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Aksak’ın oturduğu tv filmi ‘Bamsı Beyrek’ ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda TAFF Pictures yapımcılığında, çekimleri biten sinema filmi ‘Dönerse Senindir’ ile vizyon tarihini bekliyor.

MUSTAFA UĞURLU ‘İÇERDE’ DİZİSİNDE

Oyuncumuz Mustafa Uğurlu, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu'nun kaleme aldığı Ay Yapım'ın başarılı dizisi İçerde'de "Yusuf Müdür" karakterini canlandırıyor. "İçerde" her Pazartesi saat 20:00'de Show TV'de.

ONUR BULDU ‘YOK ARTIK 2’DE!

Oyuncumuz Onur Buldu; yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı, yapımcılığını AC Film’in üstlendiği komedi filmi ‘Yok Artık 2’ ile beyaz perdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Çekimleri biten film 7 Ekim’de vizyona giriyor.

UĞUR BİLGİN ‘YOK ARTIK 2’ İLE BEYAZ PERDEDE…

Oyuncumuz Uğur Bilgin; yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı, yapımcılığını AC Film’in üstlendiği komedi filmi ‘Yok Artık 2’ ile beyaz perdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Çekimleri biten film 7 Ekim’de vizyona giriyor.

BURAK CAN’IN YENİ SİNEMA FİLMİ ‘KEŞİF’ İN ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR…

Oyuncumuz Burak Can’ın başrolünü paylaştığı, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün, senaristliğini ve yapımcılığını ise Irmak Atabek’in üstlendiği 3 gencin başından geçen mistik olayların anlatıldığı “Keşif” filminin çekimleri devam ediyor.

GÜNEŞ EMİR VODAFONE RED REKLAMINDA OYNADI

Oyuncumuz Güneş Emir Vodafone Red Güvenli Depo reklamında Mehmet Günsur ile kamera karşısına geçti. 

URAZ KAYGILAROĞLU BABA CANDIR İLE İZLEYİCİ İLE BULUŞUYOR

Oyuncumuz Uraz Kaygılaroğlu TRT ekranlarında yayınlanan “Baba Candır” isimli dizide Haluk karakterini canlandırıyor. İzleyiciyi kahkaya boğan "Baba Candır" her pazar saat 20:00'de TRT'de.

NESLİHAN ATAGÜL KARA SEVDA DİZİSİ İLE HER ÇARŞAMBA STAR TV’DE

Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin'in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu hikayesini konu alan “Kara Sevda” dizisinde oyuncumuz Neslihan Atagül Nihan Sezin karakterini canlandırıyor. “Neslihan Atagül’ün başrollerini Burak Özçivit ile paylaştığı dizi her Çarşamba saat 20:00’de Star Tv’de. 

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ HER SALI ATV EKRANLARINDA

Yayınlandığı günden itibaren zirvedeki yerini koruyan, oyuncumuz Deniz Çakır’ın başrollerini Oktay Kaynarca ile paylaştığı, aynı zamanda kadrosunda oyuncumuz Ozan Akbaba’nın da yer aldığı dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her Salı saat 20:00’de ATV’de. 

ONUR BULDU VE UĞUR BİLGİN GÜLDÜR GÜLDÜR İLE HER CUMA SHOW TV EKRANLARINDA

Her hafta birbirinden farklı ünlü konukların yer aldığı, Show Tv’nin eğlence programı Güldür Güldür’de, Oyuncumuz Onur Buldu “Bilal Koçyiğit” karakteri ile, Uğur Bilgin ise "Mesut" karakteri ile izleyiciyi kahkahaya boğmaya devam ediyor. "Güldür Güldür" her Cuma saat 20:00 ‘de Show Tv’de.